SZC logo

Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum

OM kód: 203061/012 | 1184 Budapest Hengersor u. 34.

Intézmény logo

Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Pestszentlőrinci Technikum

HírekKözérdekű adatokKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2022. nov. 9.


Iványi Zoltán

  A Magyar Hősök – Szabadulószínház című előadásán jártunk

  Diákjaink 2022.11.08-án Iványi Zoltán tanár úr szervezésében, Molnár Emese tanárnő és Bencze István tanár úr kíséretében részt vettek A Magyar Hősök – Szabadulószínház című előadásán a MOM Parkban. A történelmi ismereteken túl példamutató emberi tulajdonságokkal rendelkező hősöket ismerhettek meg művészi eszközök támogatásával.

  A Magyar Hősök – Szabadulószínház című előadásán jártunk

  Diákjaink 2022.11.08-án  Iványi Zoltán tanár úr szervezésében, Molnár Emese tanárnő  és Bencze István tanár úr kíséretében részt vettek  A Magyar Hősök – Szabadulószínház című előadásán a MOM Parkban. A történelmi ismereteken túl példamutató emberi tulajdonságokkal rendelkező hősöket ismerhettek meg művészi eszközök támogatásával.

  HUSZADIK SZÁZAD ARÉNA – „SZABADULJ KI A MÚLTBÓL!”

  A Magyar Hősök – Szabadulószínház című előadás történetében öt középiskolás diák vállalkozik arra, hogy tanáruk vezetésével egy rendhagyó történelemóra keretében ellátogassanak egy speciális szabadulószobába, a XX. Század Arénába. 

  A játék a XX. századi magyar történelem vészterhes korszakaiba, nagyszüleik és dédszüleik fiatalkorába repíti vissza a fiatalokat.  A színdarab hat „hétköznapi hős” (Brusznyai Árpádné Honti Ilona, Gérecz Attila, Kiss Sándor, Olofsson Placid, Richter Gedeon és Salkaházi Sára) sorsának szokatlan nézőpontból történő bemutatásán keresztül segíti a diákokat a történelem megértésében.

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Szóbeli felvételi vizsga

  Szóbeli felvételi vizsga

  Szóbeli felvételi vizsga 2024. március 4-től

  2024. febr. 20.


  Igazgatóság

  Szülői értekezlet

  Szülői értekezlet

  Tisztelt Szülők, Gondviselők! 2024. február 5-én várjuk Önöket a 2023-2024-es tanév első félévét követő szülői értekezletre! 16:30-ra az SZMK tagokat a klubban, 17:00-ra minden Szülőt várunk szeretettel az osztálytermekben!

  2024. jan. 27.


  Igazgatóság

  Étkezéssel kapcsolatos információk

  Étkezéssel kapcsolatos információk

  Információk az étkezés befizetésével, regisztrációval kapcsolatban!

  2023. júl. 12.


  Gazdasági iroda


  Partnereink

  SZC logo

  Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum


  Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Pestszentlőrinci Technikum

  1184 Budapest Hengersor u. 34.

  Telefon: Telefon: +36 30 369 7855

  E-mail: titkar@hengersor.hu

  OM azonosító: 203061/012


  2024Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Pestszentlőrinci Technikum